Konya Perdeciler

Konya Perdeciler

  • Perdeci Yaşar
  • 20.05.2022
  • 3529

Konya Selçuklu perdeciler den birisi olan firmamız Perdeci Yaşar birbirinden özel modellerle sizlerin talepleri karşılamakta, sizlere hizmet vermektedir. Perdelerinizi seçmeden önce doğru karar almanıza yardım ediyoruz.

Konya Karatay Perdeciler ve Konya Meram Perdeciler diye aratan müşterilerimizde bulunmaktadır. Konum itibarıyla Konya Perdeciler Çarşısında bulunan firmamız merkez ilçeler için ulaşımı çok kolay bir konumdadır.

Konya Selçuklu perdeciler arasında fark yaratan bir firma olarak etkili dekorasyonun anahtarını sunuyoruz. Ev ve iş yerlerinize uygun özel tasarımlar birkaç adımda bulunduğunuz ortama gelecektir. Dilediğiniz modeli seçerek hemen genel ortam havasını değiştirebilirsiniz.

Konya Salon Perde Modelleri Nasıl Seçilir?

Perde modellerini seçerken renk ve işlevsel açıdan değerlendirme yapmak faydalı olacaktır. Doğrudan mağazamızda da görebileceğiniz perdelerimiz görsel açıdan etkili bir seçenek sağlamaktadır. Yeni dönemin popüler renklerini firmamız Konya Perdeci Yaşar ile bulabilir, dekordaki yerini belirleyebilirsiniz.

Salonlarda kullanılan perde modelleri genellikle gösteriş açısından daha farklı seçilebilmektedir. Süslemeler, parlaklık açısından Konya perdeciler çarşısı içerisinde bulunan firmamız Perdeci Yaşar'dan istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Salonlarınız tahmin ettiğinizden çok daha güzel görünebilecektir.

Fon Perde Modelleri 2022

Fon perde arayanlara Konya perdeciler içinde en çok marka ve model seçeneği sunan perdecilerden bir tanesi olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Fon perdelerindeki özel tasarım ayrıcalığı teknik uygulama başarımızla, alanında uzman teknik personelimizle mükemmel şekilde bütünleşmektedir.

  • Fon perdeler belirli bir tasarımın kenar kısımlarında çok özel bir form oluşturmak için kullanılmaktadır. Bu perdelerin renklerini ana perdelerin rengiyle bütünleşecek şekilde seçmiş olmalısınız.
  • Fon perde modeli minimal bir oda tasarımında uygun olabilmektedir. Sadece klasik model perdelere odaklanılmasına gerek kalmamaktadır.
  • Perde modellerinde fon rengi güneş etkilerini de düşünerek oluşturulmalıdır.

Firmamız Konya Perdeciler Çarşısında; Konya Perdeciler, Konya Perde denilence akla gelen ilk firmalardandır. Birçok marka ve modeli bulabileceğiniz firmamız stoklarından dilediğiniz odalarınız için dilediğiniz çeşitte model arasında perdelerinizi beğenenilirsiniz.

Perde Seçimi ve Ölçü Alma

Dilerseniz mağazamıza gelir, perde modellerinden uzman ekibimizin desteğiyle istediğiniz perde modelini seçersiniz. Uzman ekibimiz dilediğiniz zaman gelerek yerinde ölçü alır ve perdeleriniz en kısa zamanda teslim edilir. Perdeci Yaşar; Konya'nın Bir Numaralı Perdecisi...

Kategori olarak perdelerimiz;

Ücretsiz Keşif

Yerinde Keşif Ölçüm

Hızlı Teslimat

En Geç 10 Günde

100% Müşteri Memnuniyeti

Satıştan Sonrada Destek

Uygun Fiyat

Kaliteli Ürün Uygun Fiyat